Z miłości do snu

Słowo "sogni" pochodzi z języka włoskiego i oznacza sny lub marzenia senne. Właśnie tym się zajmujemy, łącząc ze sobą kilka aspektów - dobrą noc, dobry dzień i pierwiastek ludzki. Naszym celem jest scalenie tych elementów w taki sposób, aby Twój sen był jak najlepszy i przynosił Ci zasłużony odpoczynek.

W dzisiejszych czasach bardzo dbamy o jakość swojego życia, często jednak nie przywiązujemy aż tak dużej wagi do naszego snu. Marka Sogni powstała aby pomóc Ci w tym zadaniu. Chcemy aby Twoja sypialnia stała się dla Ciebie bezpiecznym azylem, w którym zapomnisz o problemach i zmartwieniach całego dnia. Pomożemy Ci się zrelaksować i poprawić jakość Twojego snu.

Zmysłowe doświadczenia

Zapach, dotyk, smak, dźwięk. Takie kategorie produktów znajdziesz w naszym sklepie. Zdecydowaliśmy się na takie nazwy, ponieważ chcemy pokazać Ci jak oddziaływanie na różne zmysły może pomóc Ci w problemach z bezsennością i uczuciem niewyspania. Nie zapomnieliśmy również o wzroku, ale w tą kategorię wpisuje się każdy produkt Sogni. Nasze produkty mają być nie tylko użyteczne ale i piękne. Chcemy, aby były ozdobą Twojej sypialni więc dbamy o każdy detal ich wyglądu.

Możesz nam zaufać

Każdy z produktów Sogni został przez nas wielokrotnie przetestowany. Zanim nasz szalik relaksacyjny trafił do oferty Sogni każdy z 6 członków naszego teamu spędził z nim długie godziny na barkach. W naszym biurze od miesięcy palą się przeróżne świece, a ile rodzajów herbat wypiliśmy - ciężko nam już policzyć. Do naszych domów zabieraliśmy mgiełki i dyfuzory testując je w miejscu gdzie powinny się znajdować, czyli oczywiście w sypialniach. Taka historia dotyczy każdego produktu który znajdziesz w sklepie Sogni. A robimy to wszystko by być pewni, że produkt spełni Twoje oczekiwania i realnie poprawi jakość Twojego snu. 

W naszej ofercie znajdziesz zarówno produkty wykonywane ręcznie w Polsce, jak i sprowadzane z zagranicy. Zawsze możesz mieć pewność, że są to produkty najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że pokochasz je równie mocno jak my.

#sogni #sleepwell #livewell