• Zestaw

Zestaw Palo Santo

80,49 zł

Łączna cena poza zestawem 87,80 zł

Wysyłka do 24 godzin

Palo Santo, nazywane również Świętym Drzewem ma wyraźny i intrygujący zapach. Można w nim wyróżnić słodkie nuty sosny, mięty i cytryny. To zapach, który kojąco wpływa na zmysły i neutralizuje napięcie w ciele. W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do poprawnego palenia Palo Santo - drewienka, ceramiczna podstawka, sojowe tealighty oraz zapałki.

Ta paczka zawiera

Ilość
Kup teraz
Dostępny - Wysyłka do 24 godzin

 

Zaufany sklep

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin

 

Zwrot do 14 dni

Zapach Palo Santo, nazywanego także Świętym Drzewem jest wyraźny i intrygujący. Wpływa kojąco na zmysły i neutralizuje napięcia w ciele. Można w nim wyróżnić słodkie nuty sosny, mięty i cytryny. Olejki eteryczne są wydzielane przez drzewo zarówno w formie surowej, jak i podczas spalania. 

Rytualne palenie Palo Santo sięga czasów Imperium Inków, gdzie było używane podczas ceremonii duchowych oraz w medycynie ludowej. Dzisiaj, prawie 500 lat później, Święte Drzewo jest nadal używane w społecznościach Ameryki Środkowej i Południowej przez szamanów i uzdrowicieli, którzy wierzą w jego moc oczyszczania aury i zwiększania przepływu dobrej energii.

Nasze Palo Santo pochodzi z Peru i pozyskiwane jest przez lokalną społeczność wyłącznie z martwych, naturalnie powalonych drzew (nie można ścinać żywych drzew Palo Santo).

Ceramiczna podstawka została dla nas wykonana przez pracownię nobo ceramics. Każdy talerzyk stworzony dla Sogni jest ręcznie formowany z gliny kamionkowej. Wypalone talerzyki malowane są jasnym szkliwem oraz nakrapiane i ponownie trafiają do pieca. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy, każdy talerzyk jest unikalny, ma nieco inny kształt, rozmiar, a czasem i kolor może lekko się różnić.

Talerzyki można myć w zmywarce jednak, aby cieszyć się ceramiką dłużej warto o nią zadbać i przemywać delikatnie ręcznie.

Tealighty dołączone do zestawu są bezzapachowe i wykonane są w 100% z wosku sojowego. Tea lighty sojowe palą się dłużej niż tradycyjne wykonane z parafiny i nie wydzielają żadnych szkodliwych związków chemicznych.

Sogni
8 Przedmioty

Zestaw Palo Santo

80,49 zł