Poduszka gryczana

80,49 zł
Wysyłka do 24 godzin

Poduszka wypełniona łuską gryki to świetna alternatywa dla klasycznych poduszek, jeśli masz problemy z zasypianiem lub często odczuwasz bóle szyi i kręgosłupa. Poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i szyi, dzięki czemu utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji i niweluje napięcie mięśni.

Ilość
Kup teraz
Dostępny - Wysyłka do 24 godzin

 

Zaufany sklep

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin

 

Zwrot do 14 dni

Poduszka wypełniona łuską gryki to świetna alternatywa dla klasycznych poduszek, jeśli masz problemy z zasypianiem lub często odczuwasz bóle karku czy kręgosłupa. Poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu Twojej głowy i szyi, dzięki czemu utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji i niweluje napięcie mięśni.

Jest to produkt polecany również dla alergików ponieważ w łusce znajdują się taniny, czyli wytwarzane przez rośliny związki, które zapobiegają rozmnażaniu się drobnoustrojów. 

Łuska gryki nie ubija się dlatego poduszka w trakcie użytkowania nie traci na objętości. Jeśli jednak stwierdzisz, że łusek jest w poduszce zbyt dużo, możesz łatwo otworzyć poduszkę i odsypać odpowiednią ilość, aby jak najlepiej dopasować produkt do Twojego ciała. Łuski tworzą także dobre warunki do cyrkulacji powietrza, dzięki czemu poduszka ogranicza pocenie i przegrzewanie się głowy. 

Śpiąc na gryczanej poduszce zapewniasz sobie delikatny masaż głowy i szyi. Przesuwając się wewnątrz poduszki łuska delikatnie szeleści. Taki dźwięk może również ułatwić Ci zasypianie.

Wymiary: 30x50
Materiał: poszewka - 100% bawełna
wypełnienie: 100% oczyszczona łuska gryki

Sogni
54 Przedmioty

Poduszka gryczana

80,49 zł