• Zestaw

Poduszka gryczana z jedwabną poszewką

226,83 zł

Łączna cena poza zestawem 274,80 zł

Wysyłka do 24 godzin

Poduszka wypełniona łuską gryki to świetna alternatywa dla klasycznych poduszek, jeśli masz problemy z zasypianiem lub często odczuwasz bóle szyi i kręgosłupa. Jedwabna poszewka pozwoli Twojej skórze oddychać oraz chroni ją przed otarciami i odgnieceniami.

Ta paczka zawiera

Ilość
Kup teraz
Dostępny - Wysyłka do 24 godzin

 

Zaufany sklep

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin

 

Zwrot do 14 dni

Poduszka wypełniona łuską gryki to świetna alternatywa dla klasycznych poduszek, jeśli masz problemy z zasypianiem lub często odczuwasz bóle karku czy kręgosłupa. Poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu Twojej głowy i szyi, dzięki czemu utrzymuje kręgosłup we właściwej pozycji i niweluje napięcie mięśni.

Jest to produkt polecany również dla alergików ponieważ w łusce znajdują się taniny, czyli wytwarzane przez rośliny związki, które zapobiegają rozmnażaniu się drobnoustrojów. 

Łuska gryki nie ubija się dlatego poduszka w trakcie użytkowania nie traci na objętości. Jeśli jednak stwierdzisz, że łusek jest w poduszce zbyt dużo, możesz łatwo otworzyć poduszkę i odsypać odpowiednią ilość, aby jak najlepiej dopasować produkt do Twojego ciała. Łuski tworzą także dobre warunki do cyrkulacji powietrza, dzięki czemu poduszka ogranicza pocenie i przegrzewanie się głowy. 

Śpiąc na gryczanej poduszce zapewniasz sobie delikatny masaż głowy i szyi. Przesuwając się wewnątrz poduszki łuska delikatnie szeleści. Taki dźwięk może również ułatwić Ci zasypianie.

Wymiary: 30x50
Materiał: poszewka - 100% bawełna
wypełnienie: 100% oczyszczona łuska gryki

Dołączona do zestawu dodatkowa poszewka wykonana w 100% z naturalnego jedwabiu morwowego dzięki swojej delikatnej i gładkiej strukturze pozwala skórze oddychać oraz chroni ją przed otarciami i odgnieceniami, w związku z czym, jest szczególnie polecana osobom o wrażliwej cerze.

W jedwabiu znajdują się aminokwasy, które pozytywnie wpływają na układ nerwowy - pomagają w wyciszeniu się i odstresowaniu.

Spanie na jedwabnej poszewce wpływa również pozytywnie na kondycję włosów. Satynowa, śliska struktura materiału zapobiega uszkodzeniom mechanicznym włosów. Nabierają one blasku, są bardziej gładkie i utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia.

Nasze poduszki i poszewki produkowane są Polsce.

Sogni
5 Przedmioty

Poduszka gryczana z...

226,83 zł