Opublikowany przez:   Blog - Sogni     0 Komentarze     wyświetlenia (114)
Każda mama jest niezastąpiona, a 26 maja obchodzimy jej święto. Ten wyjątkowy dzień w roku to idealna okazja, aby podziękować mamie za to, że jest oraz sprawić jej przyjemność obdarowując ją prezentem dobranym z myślą o jej potrzebach.
Opublikowany przez:   Blog - Sogni     0 Komentarze     wyświetlenia (198)
Pamiętaj, aby żyć w swoim tempie. Poznawaj siebie i czuj się ze sobą dobrze. Sprawiaj sobie przyjemności, ale też daj szansę na błędy i porażki. Nigdy siebie nie skreślaj, zawsze dawaj kolejną szansę. Życie ma się jedno, wykorzystaj je odpowiednio!
Opublikowany przez:   Blog - Sogni     0 Komentarze     wyświetlenia (714)
Sen jest niezbędny dla naszego organizmu, dlatego powinniśmy przywiązywać wagę do jego jakości. Chcesz się lepiej wysypiać? Skorzystaj z naszych wskazówek i nie trać więcej czasu na źle przespane noce.
Opublikowany przez:   Blog - Sogni     0 Komentarze     wyświetlenia (1243)
Szalik relaksacyjny wypełniony jest ziarnami lnu, dzięki którym produkt utrzymuje pożądaną temperaturę. Można go podgrzać w mikrofali i używać w celu rozluźnienia mięśni karku czy zniwelowania bóli menstruacyjnych lub włożyć na chwilę do zamrażarki i stosować jako zimny okład na głowę w przypadku...
Opublikowany przez:   Blog - Sogni     0 Komentarze     wyświetlenia (249)
Rosnącą popularność jedwab zawdzięcza swoim licznym właściwościom wpływającym na zdrowie i kondycję skóry oraz włosów. Jedwabne poszewki i opaski na oczy stają się obecnie jednymi z najbardziej pożądanych akcesoriów w sypialni.