Świeca sojowa Lawendowe Pole

88,62 zł
Wysyłka do 24 godzin

Ciesz się naturalnym zapachem kwitnącej lawendy w Twojej sypialni. Dzięki wysokiej zawartości olejków eterycznych świeca pomoże Ci ukoić nerwy i ułatwi zasypianie.

Ilość
Kup teraz
Dostępny - Wysyłka do 24 godzin

 

Zaufany sklep

 

Wysyłka w ciągu 24 godzin

 

Zwrot do 14 dni

Świeca sojowa Lawendowe Pole to idealny dodatek do Twojej sypialni. Już po kilu minutach palenia świecy całe pomieszczenie wypełnia się naturalnym zapachem kwitnącej lawendy, który łagodząco działa na układ nerwowy człowieka - niweluje stres i ułatwia zasypianie. To naturalne rozwiązanie, które pozwoli Ci się dobrze wyspać i lepiej funkcjonować następnego dnia.

Świeca wykonana jest w 100% z naturalnego wosku sojowego, który jest biodegradowalny i przyjazny środowisku. Nie zawiera ropy naftowej i jej pochodnych, herbicydów, pestycydów oraz toksyn. Spala się o 50% wolniej niż parafina, co pozwala dłużej cieszyć się z pięknego zapachu oraz atmosfery jaką tworzy nasza świeca. 

W świecy użyto wyłącznie olejku eterycznego, czyli w 100% naturalnego wyciągu z kwiatów lawendy. Produkt nie zawiera żadnych chemicznych dodatków.

Świeca posiada dwa bawełniane knoty. 

Jak używać świecy:

- Świeca powinna palić się na tyle długo aby górna warstwa wosku roztopiła się od brzegu do brzegu naczynia. Pozwoli to nabrać mocy zapachowi oraz zapobiec tworzenia się tzw. tunelu w wosku.
- Przed każdym użyciem świecy należy skrócić knot do ok. 0,5 cm. Dzięki temu prostemu zabiegowi płomień będzie palił się równo. 

Nasze świece wytwarzane są ręcznie w Polsce.

Pojemność: 250 ml
Czas palenia: do 45 h.

Sogni
22 Przedmioty

Świeca sojowa Lawendowe Pole

88,62 zł